O nas

MoreLove przedszkole (autorska placówka przedszkolna dla dzieci 3-5 letnich) mieści się w Gdańskiej dzielnicy Przymorze w prestiżowej lokalizacji – inwestycji Cztery Oceany. Położenie budynku umożliwia dzieciom korzystanie z częstych spacerów nad morze i do parku. Jesteśmy placówką przedszkolną wpisaną do ewidencji placówek niepublicznych Wydziału Edukacji Miasta Gdańska pod numerem: RSPO 264651

„Piękno i dobro tu zamieszkały, by nasze dzieci je pokochały”

MoreLove jest placówką o profilu twórczym, humanistycznym. Poprzez zabawę wprowadzamy dziecko w świat kultury wysokiej: muzyki klasycznej i współczesnej, odpowiednio do wieku dobranej literatury dziecięcej i malarstwa, w ramach umiejętnie prowadzonej pedagogiki artystycznej i savoir vivre. Chcemy stworzyć miejsce, gdzie dzieci czułyby sie bezpieczne i kochane, a jednocześnie mogły realizować swój potencjał – poznawać świat i nowych przyjaciół. Doskonale się bawić, a jednocześnie stawać się coraz mądrzejsze. Miejsce, gdzie biagałyby rano co sił w nogach i z którego wracałyby wieczorem zmęczone i szczęśliwe. Chcemy, aby MoreLove było właśnie takim miejscem. W każdym, małym człowieku istnieje pewien potencjał twórczy i tylko od nauczycieli i ich metod zależy, jak zostanie on rozwinięty. Idea MoreLovego przedszkola wychodzi naprzeciw fundamentalnym potrzebom dziecka: potrzebie szacunku, akceptacji, spokoju, przyjaźni, poszanowania intymności i godności osobistej, potrzebie indywidualizmu i twórczego działania. Idea ta wywodzi się z nurtu pedagogiki humanistycznej i pedagogiki kultury, która w centrum stawia dziecko i jego świat, tworzonej przez najwybitniejszych światowych pedagogów (Korczak, Montessori, Freinet, Dilthey).
Koncepcja  powstała w oparciu o założenia programowe Ministerstwa Edukacji Narodowej i w zgodzie z nimi.

Oferta zajęć dodatkowych