Paulina Pytlos

Nauczyciel Wychowania Przedszkolnego / Dyrektor „Dzieciństwo to najważniejszy okres w życiu każdego człowieka, dlatego właśnie z myślą o dzieciach i dla dzieci tworzę placówkę, w której na co dzień będzie słychać dziecięcy śmiech - najpiękniejszy dźwięk na świecie. Moim priorytetem jest stworzenie miejsca gdzie dzieci czują się bezpieczne i szczęśliwe, gdzie panuje atmosfera szacunku i akceptacji, gdzie każdy czuje się ważny i potrzebny. Każde dziecko przychodzące do przedszkola jest darem, który chcemy pielęgnować według ich indywidualnych potrzeb."
Zawsze pełna energii i optymizmu, którego nauczyła się od Ani z Zielonego wzgórza, absolwentka Pedagogiki Akademii Pomorskiej w Słupsku oraz magister Pedagogiki Wczesnoszkolnej i Przedszkolnej. Posiada 6-letnie doświadczenie w pracy w żłobku oraz przedszkolu językowym. Ukończyła wiele szkoleń z zakresu metodyki nauczania. Uwielbia książki i podróże.

Olga Uwijała

Nauczyciel Języka Angielskiego / Dyrektor -  Moją pasją są języki. Staram się dbać o sferę edukacyjną przedszkolaków w zakresie języka angielskiego jako nauczyciel     i metodyk. Zadbam o wysoki poziom zajęć w naszym przedszkolu. Profil językowy naszego przedszkola prowadzony jest metodą całkowitego zanurzenia - całodzienny kontakt z angielskim od śniadanka do pożegnania. Uwielbiam sztukę i uważam, że otoczenie dziecka pięknem od najmłodszych lat ma wpływ na jego wrażliwość , wartości, postępy w nauce i całe dalsze życie. Wraz z całą kadrą będę dokładała wszelkich starań aby odkrywać dziecięce potencjały, realizować konkursy, ciekawe eventy i stwarzać warunki do wszechstronnego rozwoju.

Magister Filologii Angielskiej Uniwersytetu Gdańskiego oraz Kolegium Języków Obcych w Krakowie (specjalizacja metodyczna), a także absolwentka Dziennikarstwa Uniwersytetu Jagiellońskiego. Posiada 10-letnie doświadczenie w nauczaniu, pracy w przedszkolach oraz prywatnych szkołach. Interesuje się lingwistyką  i metodyką nauczania języka angielskiego od 3 roku życia. Pobyty zagraniczne w Wielkiej Brytanii i Irlandii, pozwoliły na rozwój językowy i pokochanie tej kultury. Brała udział w projekcie IQ UG – promocja podniesienia standardu w nauczaniu i wprowadzeniu tutorialii oksfordzkich, a także tutoringu ucznia zdolnego, zakończonym wydaniem własnej publikacji naukowej.

Paulina Gil

Wychowawca  Grupy Motylki -  "Powodem dla którego pokochałam pracę z dziećmi jest fascynacja ogromem drzemiącego w nich potencjału - kreatywności, błyskotliwości, łatwości przyswajania wiedzy i ciekawości świata. Ważne jest dla mnie, by kształtować w dzieciach świadomość własnych możliwości i odwagę wykorzystywania ich w procesie poznawania."

Stopnie naukowe licencjata oraz magistra zdobyła na Pedagogice Wczesnej Edukacji z Terapią Pedagogiczną oraz Rewalidacji i Wczesnym Wspomaganiu Rozwoju Dziecka. Dodatkowo zdobyła kwalifikacje na studiach podyplomowych z zakresu Zarządzania Oświatą.  W 2021 roku uzyskała stopień  nauczyciela mianowanego. Nieustannie dąży do poszerzania swoich kwalifikacji poprzez udział w warsztatach, szkoleniach i konferencjach edukacyjnych. Z edukacją przedszkolną związana od  2015 roku, początkowo pracowała jako nauczyciel współorganizujący, w późniejszym okresie jako wychowawca grup oraz terapeuta. To, co ją charakteryzuje, to energia, kreatywność, zaangażowanie oraz pozytywne nastawienie do życia.

Klaudia Chruszczewska

Wychowawca Grupy Pszczółki "Jestem absolwentką studiów I stopnia na kierunku Pedagogika na Uniwersytecie Gdańskim oraz absolwentką II roku studiów magisterskich. Moim doświadczeniem zawodowym są odbyte praktyki w przedszkolu oraz poradni psychologiczno-pedagogicznej w Gdańsku. Posiadam certyfikat ukończenia szkolenia z kompetencji mediacyjnych, co pomaga mi w twórczym rozwiązywaniu problemów i sytuacji konfliktowych, zarówno pomiędzy dziećmi jak                    i dorosłymi. Swój warsztat pracy opieram na metodzie projektu oraz indywidualnym podejściu do każdego dziecka. Jestem osobą pełną pozytywnej energii oraz uśmiechu, która uwielbia pracę z dziećmi ze względu na możliwości obserwacji ich codziennego rozwoju. Czerpię ogromną radość i satysfakcję z planowania pracy opiekuńczej, wychowawczej i dydaktycznej. Moją największą pasją, którą staram się zarazić uczniów, jest jazda konna. Poza tym interesuję się podróżami i książkami psychologicznymi."

Walentyna Baryłko

Nauczyciel Języka Angielskiego - "Uśmiechnięta i optymistyczna. Lubię podróżować i gotować, zwłaszcza słodycze. Skończyłam Filologie Angielska i Pedagogikę w 2017 roku w Lublinie w Wyższej Szkole Społeczno Przyrodniczej im. Wincentego Pola. Z 2016 roku mieszkałam i pracowałam w Grecji oraz Wyspach Kanaryjskich. Uwielbiam poznawać nowe kultury i ludzi z całego Świata. Mój cel: cały czas do przodu !"

Anita Pawłowska

Pomoc Nauczyciela - Serdeczna i uśmiechnięta , każdego dnia wspiera nauczycieli w ich codziennej pracy , a także dba o porządek w MoreLove.  Z powołania do pracy z dziećmi, z serdecznością i szacunkiem zwraca się do naszych pociech każdego dnia pełniąc bardzo ważną rolę - zaspokajania ich najistotniejszych potrzeb: opieki,  troski, bezpieczeństwa  i przynależności.