Paulina Pytlos

Wychowawca / Dyrektor „Dzieciństwo to najważniejszy okres w życiu każdego człowieka, dlatego właśnie z myślą o dzieciach i dla dzieci tworzę placówkę, w której na co dzień będzie słychać dziecięcy śmiech - najpiękniejszy dźwięk na świecie. Moim priorytetem jest stworzenie miejsca gdzie dzieci czują się bezpieczne i szczęśliwe, gdzie panuje atmosfera szacunku i akceptacji, gdzie każdy czuje się ważny i potrzebny. Każde dziecko przychodzące do przedszkola jest darem, który chcemy pielęgnować według ich indywidualnych potrzeb." Zawsze pełna energii i optymizmu, którego nauczyła się od Ani z Zielonego wzgórza, absolwentka Pedagogiki Akademii Pomorskiej w Słupsku oraz magister Pedagogiki Wczesnoszkolnej i Przedszkolnej. Posiada 6-letnie doświadczenie w pracy w żłobku oraz przedszkolu językowym. Ukończyła wiele szkoleń z zakresu metodyki nauczania. Uwielbia książki i podróże.

Olga Uwijała

Nauczyciel Języka Angielskiego / Dyrektor Moją pasją są języki. W swojej pracy kieruję się przede wszystkim miłością do dziecka i wiarą w każde z nich. Zadbam o to by, w naszym przedszkolu każde dziecko miało prawo do uśmiechu, do samodzielności, do wiary w siebie, miało prawo do błędu i prawo do sukcesu. Aby rozumiało własne błędy, umiało rozmawiać o nich. Staram się dbać o sferę edukacyjną przedszkolaków w zakresie języka angielskiego, metodą całkowitego zanurzenia - całodzienny kontakt z angielskim od śniadanka do pożegnania. Uwielbiam sztukę i uważam, że otoczenie dziecka pięknem od najmłodszych lat ma wpływ na jego wrażliwość , wartości, postępy w nauce i całe dalsze życie. Wraz z całą kadrą będę dokładała wszelkich starań aby odkrywać dziecięce potencjały i stwarzać warunki do wszechstronnego i harmonijnego rozwoju naszych podopiecznych. Magister Filologii Angielskiej Uniwersytetu Gdańskiego oraz Kolegium Języków Obcych w Krakowie (specjalizacja metodyczna), a także absolwentka Dziennikarstwa Uniwersytetu Jagiellońskiego. Posiada 10-letnie doświadczenie w nauczaniu, pracy w przedszkolach oraz prywatnych szkołach. Interesuje się lingwistyką  i metodyką nauczania języka angielskiego od 3 roku życia. Opracowuje autorskie programy, wdraża pracę na projektach. Pobyty zagraniczne w Irlandii, pozwoliły jej nie tylko na rozwój językowy, ale też pokochanie tej kultury. Brała udział w projekcie IQ UG – promocja podniesienia standardu w nauczaniu i wprowadzeniu tutorialii oksfordzkich, a także tutoringu ucznia zdolnego, zakończonym wydaniem własnej publikacji naukowej. Poza tym interesuje się PR-em, marketingiem i grafiką. Lubi podróże do Wielkiej Brytanii, skąd czerpie inspiracje do nauczania i zarażania pasją swoich uczniów. Od 2015 roku prowadzi własną szkołę językową BILINGUAL w Gdyni: http://bilingual.edu.pl

Klaudia Chruszczewska

Wychowawca Grupy Pszczółki - Jestem absolwentką studiów I stopnia na kierunku Pedagogika na Uniwersytecie Gdańskim oraz absolwentką II roku studiów magisterskich. Moim doświadczeniem zawodowym są odbyte praktyki w przedszkolu oraz poradni psychologiczno-pedagogicznej w Gdańsku. Posiadam certyfikat ukończenia szkolenia z kompetencji mediacyjnych, co pomaga mi w twórczym rozwiązywaniu problemów i sytuacji konfliktowych, zarówno pomiędzy dziećmi jak i dorosłymi. Swój warsztat pracy opieram na metodzie projektu oraz indywidualnym podejściu do każdego dziecka. Jestem osobą pełną pozytywnej energii oraz uśmiechu, która uwielbia pracę z dziećmi ze względu na możliwości obserwacji ich codziennego rozwoju. Czerpię ogromną radość i satysfakcję z planowania pracy opiekuńczej, wychowawczej i dydaktycznej. Moją największą pasją, którą staram się zarazić uczniów, jest jazda konna. Poza tym interesuję się podróżami i książkami psychologicznymi.

Aleksandra Rancia

Wychowawca Grupy Motylki - Absolwentka Studiów Wyższych w kierunku Pedagogika Wczesnoszkolna i Przedszkolna. Nauczyciel z powołania, kocha dzieci i zaraża je swoim entuzjazmem do zabawy oraz nauki każdego dnia. W wolnym czasie dużo się szkoli i spędza czas na wychowaniu swojego psa charta.

Monika Rokicka

Nauczyciel Języka Angielskiego - Już będąc małą dziewczynką wiedziałam, że w przyszłości będą pracować z dziećmi. Marzyłam o byciu pediatrą, psychologiem, a ostatecznie w tej burzy pomysłów pojawił się zawód nauczyciela. Jestem absolwentką Pedagogiki Uniwersytetu Gdańskiego - Wczesna Edukacja i Nauczanie Języka Angielskiego oraz Podyplomowych Studiów Wydziału Psychologii Uniwersytetu Warszawskiego - Trener Umiejętności Poznawczych. Z Pomorzem rozstałam się na trzynaście lat wiążąc się z renomowaną warszawską szkołą społeczną, ale tęsknota za morskim klimatem była silniejsza.;) Uwielbiam nauczać, ale też uczyć się języków obcych (szlifować niemiecki, francuski). A obecnie stawiam pierwsze kroki w nauce języka włoskiego. Kocham czytać książki, które są stale wokół mnie i podróżować z mężem i moimi dziećmi Michałem i Matyldą. Od lat niezmiennie inspiruje mnie praca z małymi uczniami. Jestem gorącą orędowniczką łączenia nauki języka angielskiego z kulturą, sztuką, a także tańcem i zabawą. Stale doskonalę swój warsztat pedagogiczny uczestnicząc w przeróżnych kursach i konferencjach.