O nas

MoreLove przedszkole (autorska placówka przedszkolna dla dzieci 3-5 letnich) mieści się w Gdańskiej dzielnicy Przymorze w prestiżowej lokalizacji – inwestycji Cztery Oceany. Położenie budynku umożliwia dzieciom korzystanie z częstych spacerów nad morze i do parku. Jesteśmy placówką przedszkolną wpisaną do ewidencji placówek niepublicznych Wydziału Edukacji Miasta Gdańska pod numerem: RSPO 264651.

„Piękno i dobro tu zamieszkały, by nasze dzieci je pokochały”

Idea MoreLovego przedszkola wychodzi naprzeciw fundamentalnym potrzebom dziecka: potrzebie szacunku, akceptacji, spokoju, przyjaźni, poszanowania intymności i godności osobistej, potrzebie indywidualizmu i twórczego działania. Chcemy , aby dzieci w naszym przedszkolu rozwijały się wszechstronnie , biegały co sił w nogach, chętnie wracały do przedszkola. Naszym celem jest codzienne wspieranie ich rozwoju by w miarę swoich potrzeb i zainteresowań, czerpały radość i satysfakcję w drodze do osiągania samodzielności.

Kameralność naszego przedszkola (25 dzieci) tworzy spokojną i bezpieczną atmosferę oraz możliwość pracy indywidualnej. Na równi z rozwojem intelektualnym stawiamy rozwój emocjonalny i społeczny dziecka, starając się aby nauka stała się dla niego fascynującym doświadczeniem.

Koncepcja  powstała w oparciu o założenia programowe Ministerstwa Edukacji Narodowej i w zgodzie z nimi.

Oferta zajęć dodatkowych