Rekrutacja

Rekrutacja do przedszkola trwa cały rok – można wysyłać zgłoszenia mailowo- wypełnioną Kartę Zapisu Dziecka. Zapisy będą przyjmowane na podstawie kart zgłoszenia. Karty Zapisu Dziecka będą dostępne na stronie internetowej (Wersja do pobrania)

Warunkiem przyjęcia jest min. samodzielność dziecka – korzystanie z toalety i dobra znajomość czynności samoobsługowych.

CZESNE i WPISOWE:

• okres adaptacji 800 zł / 5h dziennie
  • 950 zł /8h dziennie lub 1150/10 h dziennie
  • Catering 15 zł/dzień
  • Wpisowe wynosi 400 zł

Opłaty dodatkowe:

• w przypadku indywidualnej diety – ustalana indywidualnie
  • w przypadku konieczności zmiany pieluch – do 200 zł / miesięcznie (rodzice kupują pieluchy we własnym zakresie). Kwestia do ustalenia.

Dodatkowo płatne:

• wpisowe: 400zł (bezzwrotne)
  • składka na ubezpieczenie NNW dzieci wynosić będzie ok 30zł.(Generali)
  • podręczniki ok 100zł
  • wyprawki plastyczne dwa razy w roku 50zł / dziecko
  1. Karty Zapisu Dziecka są przyjmowane według kolejności zgłoszeń.
  2. Dzieci są zakwalifikowane do przedszkola po podjęciu pozytywnej decyzji przez Dyrektora.
  3. O przyjęciu dziecka do Placówki zawiadamia Rodziców Dyrektor Przedszkola w możliwie najkrótszym terminie.

W przypadku dodatkowych pytań prosimy o kontakt z Dyrektorem Przedszkola. Zapraszamy!
Wypełnioną „Kartę zapisu dziecka” prosimy składać w okresie rekrutacji w Przedszkolu w godz. 9:00-10:00. lub przez e-mail: moreloveprzedszkole@gmail.com (wyłącznie w okresie rekrutacji)

11.11 – Święto Niepodległości
24-27.12 – Święta Bożego Narodzenia

2021